Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - hand signed + certificate
Jiri Anderle - "Figure with dark background II" 1985 - edition 40 - hand signed
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV -Framed
Type of artwork | Drawing / Aquarelle |
Period | 1900 to 1944 |
Technique | Aquarelle |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Dimensions | 19.5 x 12.5 cm (h x w) |
Incl. frame | 38 x 30 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Aquarel van Armand Bouten. Titel: La chatte intelligente et charmante. Het werk is op de achterkant voorzien van een schets. Afmetingen incl lijst: H38 x b30cm. Afmetingen voorstelling: H19.5 x b12.5cm. Het werk is links bovenaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Armand Bouten wordt op 30 mei 1893 in Blerick, Venlo geboren. Samen met zijn vrouw Hanny Korevaar, trekt hij het grootste deel van zijn volwassen leven door Oost- en West-Europa en verblijft hij onder ander in Berlijn, Parijs en Zuid-Frankrijk.
In 1957 is het tijd voor een wat rustiger bestaan in Amsterdam, waar hij op 20 november 1965 overlijdt. De grote thema’s in zijn werk zijn zigeuners, kermissen, cafés en bordelen.
Het werk van Bouten is zeker zo goed, of misschien zelfs wel confronterender, als werken van bijvoorbeeld het kunstenaarscollectief Die Brücke van Ernst-Ludwig Kirchner, Fritz Bleyl, Karl Schmidt-Rottluff en Erich Hecke en andere Duitse expressionisten zoals Wassily Kandinsky, Franz Marc, August Macke en Alexej von Jawlensky van de beweging Der Blaue Reiter en Paul Klee en George Grosz.
Condition | |||||||||||
Condition | Very good | ||||||||||
De voorstelling is in zeer goede staat | |||||||||||
Shipment | |||||||||||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: 's-gravenzande, The Netherlands | ||||||||||
Shipment | Parcel post | ||||||||||
Price | > 10KG or bigger than 1.00 x 0.50 meter
Guarantee | |||||||||||
Pick up | Yes, possible |
Location | 'S-GRAVENZANDE, The Netherlands |
Start time | 5-7-2021 at 11:37 |
End time | 6-9-2021 at 13:16 |