Helmut Newton - "Office Love, Paris" 1976
Isaac Israels - Eight drawings
Cornelis Vreedenburgh - Moored boat
Jan J. van der Stap - Summer landscape with mill
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
Kunstenaar : Hans Klaui (1945-)
Titel/Voorstelling :
Datering : 1990
Medium / Techniek : Lithografie op geschept papier
Gelimiteerde Oplage : nr. 104 van 150
Maten : 47 x 37 cm (bladmaat) en 61 x 51 cm ( in lijst )
Gesigneerd : linksonder
Conditie : goed
Biografie
Kijkend naar zijn werk kunt U zich voorstellen dat er beelden van de ruimte worden opgeroepen of vergelijkingen met door muziek opgeroepen dromen; variaties van een kleur, wegschuivende vlakken tezamen een oneindige diepte suggererend; opdoemende perspectieven met diverse verdwijnpunten zonder dat er sprake is van horizonnen. Van 1965 tot 1969 aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag gestudeerd. Alhoewel hij zich gedurende zijn studie heeft gespecialiseerd in tekenen, heeft hij voornamelijk veel bekendheid verworven met zijn zeefdrukken. Om zijn zeefdruktechniek verder te ontwikkelen, heeft hij in 1986 een cursus zeefdrukken gevolgd bij de Grafische Werkplaats in Den Haag.
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Location | Amsterdam, The Netherlands |
Start time | 10-6-2017 at 14:13 |
End time | 24-6-2017 at 23:13 |