Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar : Hans Klaui (1945-)
Titel/Voorstelling :
Datering : 1990
Medium / Techniek : Lithografie op geschept papier
Gelimiteerde Oplage : nr. 104 van 150
Maten : 47 x 37 cm (bladmaat) en 61 x 51 cm ( in lijst )
Gesigneerd : linksonder
Conditie : goed
Biografie
Kijkend naar zijn werk kunt U zich voorstellen dat er beelden van de ruimte worden opgeroepen of vergelijkingen met door muziek opgeroepen dromen; variaties van een kleur, wegschuivende vlakken tezamen een oneindige diepte suggererend; opdoemende perspectieven met diverse verdwijnpunten zonder dat er sprake is van horizonnen. Van 1965 tot 1969 aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag gestudeerd. Alhoewel hij zich gedurende zijn studie heeft gespecialiseerd in tekenen, heeft hij voornamelijk veel bekendheid verworven met zijn zeefdrukken. Om zijn zeefdruktechniek verder te ontwikkelen, heeft hij in 1986 een cursus zeefdrukken gevolgd bij de Grafische Werkplaats in Den Haag.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-6-2017 à 14:13 |
Heure de fin | 24-6-2017 à 23:13 |