18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Two lithographs 'Schwebende' and 'Untitled'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type of artwork | Design |
Year | 2019 |
Dimensions | 12 x 13 x 12.5 cm (h x w x d) |
Marked | Marked/Brand sticker |
Mickey Mouse is een van de meest iconische figuren van onze generatie, die al bijna een eeuw lang de geest van een generatie verheft. Het iconische stuk is ontworpen om Mickey in een ontspannen, speelse staat te presenteren. Hij zit comfortabel achterover leunend, met zijn benen gestrekt, ondersteund door zijn handen op de grond achter hem.
De studio van Marcel Wanders creëert een nieuwe manier om het stripfiguur te ervaren dat miljoenen mensen over de hele wereld geluk heeft gebracht. Dit unieke stuk is het perfecte cadeau voor liefhebbers van Mickey Mouse als liefhebbers van design. Een officiële samenwerking van het atelier met Marcel Wanders en Disney - Met de originele verpakking en een certificaat. Geproduceerd in Normandië door Atelier LeBlon Delienne. Gemaakt van verchroomd kunsthars.
Herkomst:
Private collectie, Nederland.
Condition | |||||||||||
Condition | Very good | ||||||||||
Zeer goed. De strik is een beetje gaan rafelen. De doos/verpakking heeft lichte gebruikssporen/slijtage. Een paar kleine imperfecties in het chroom. | |||||||||||
Shipment | |||||||||||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Amstelveen, The Netherlands | ||||||||||
Shipment | Parcel post | ||||||||||
Price | Up to 5 kg.
Guarantee | |||||||||||
Pick up | Yes, possible |
Location | Amstelveen, The Netherlands |
Start time | 19-7-2021 at 12:14 |
End time | 26-7-2021 at 21:38 |