Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen (zeldzaam werk!)
Dadara - Zeefdruk: Peace Tank (laatste exemplaar)
Michael Winkel - Acryl op board - aanschouwbare post-constructie met hermaphrodiet1984
Type | Design |
Jaartal | 2019 |
Afmetingen | 12 x 13 x 12.5 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Mickey Mouse is een van de meest iconische figuren van onze generatie, die al bijna een eeuw lang de geest van een generatie verheft. Het iconische stuk is ontworpen om Mickey in een ontspannen, speelse staat te presenteren. Hij zit comfortabel achterover leunend, met zijn benen gestrekt, ondersteund door zijn handen op de grond achter hem.
De studio van Marcel Wanders creëert een nieuwe manier om het stripfiguur te ervaren dat miljoenen mensen over de hele wereld geluk heeft gebracht. Dit unieke stuk is het perfecte cadeau voor liefhebbers van Mickey Mouse als liefhebbers van design. Een officiële samenwerking van het atelier met Marcel Wanders en Disney - Met de originele verpakking en een certificaat. Geproduceerd in Normandië door Atelier LeBlon Delienne. Gemaakt van verchroomd kunsthars.
Herkomst:
Private collectie, Nederland.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Zeer goed. De strik is een beetje gaan rafelen. De doos/verpakking heeft lichte gebruikssporen/slijtage. Een paar kleine imperfecties in het chroom. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amstelveen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Amstelveen, Nederland |
Starttijd | 19-7-2021 om 12:14 |
Eindtijd | 26-7-2021 om 21:38 |