Member since 2023 / Drunen, The Netherlands
5 items in auction / 3 sold items
Technique | Etching/Aquatint |
Dimensions | 77 x 57 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 51 x 41 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Silkscreen |
Dimensions | 58 x 72 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Lithograph |
Dimensions | 111 x 100 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Dimensions | 75 x 54 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |