Lid sinds 2023 / Drunen, Nederland
5 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 75 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 111 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 58 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 77 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |