Olav70
  5. Olav70

Olav70

Lid sinds 2023 / Drunen, Nederland

5 aangeboden items / 3 verkochte items

Ans Wortel - "met de bodem waaruit we de ander begroeten...." kopen? Bied vanaf 75!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands "met de bodem waaruit we de ander begroeten...."
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen75 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Nico Molenkamp - Theaterfiguur kopen? Bied vanaf 75!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Theaterfiguur
TechniekLitho
Afmetingen111 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Gerard van den Dobbelsteen - Tijd van heldere en zonnige lucht kopen? Bied vanaf 75!
Gerard van den Dobbelsteen (1957) Nederlands Tijd van heldere en zonnige lucht
Afmetingen58 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Marie Anne Steenhuizen - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Marie Anne Steenhuizen (1943) Nederlands zonder titel
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Ans Wortel - de grootste in onze kleine ruimte....... kopen? Bied vanaf 75!
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75