Maarten Langbroek - Maison de campagne avec puits 4/150
Paul van der Eerden - Litho offset j'ai envie de réfléchir
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Wilhelm Schlote - Couleur giclée BOUQUET D'ÉTÉ Signé à la main
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Zeer expliciet maar toch ook vertederend “familie”-portret van Aat Veldhoen samen met zijn vriendin Kabul en dochter Venus. Litho op papier, linksonder met potlood gesigneerd en genummerd (88/100) en in de plaat gedateerd (VI ’70). In redelijke conditie; de randen van het blad zijn smoezelig en zitten vol met scheurtjes en kreukjes maar het beeld is redelijk goed te noemen. Ook in het beeld zitten wat vlekjes en kreukjes maar goed ingelijst met passe-partout is het geheel uitstekend toonbaar.
Afmetingen: 76cm x 56cm (blad), 62cm x 49cm (beeld)
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-3-2018 à 11:55 |
Heure de fin | 26-3-2018 à 20:55 |