Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
deze kunstwerken van de maker Bob Nieuwenhuis alias Bob Bonies zijn uniek van zijn werk, deze 2 kunstwerken waaronder een plateau van een tuin en 1 werk van diverse mensen.
1e kunstwerk is een plateau van een tuin gemaakt van aardewerk uit 1960 van Bob Bonies, maten zijn 50 cm lang bij 35 cm breed en 8 cm hoog,werk komt uit 1960 en is gemerkt met de naam Bob Nieuwenhuis komt uit den haag.
2e kunstwerk is een beeld van 3 mensen uit aardewerk, ook van de hand van Bob Bonies uit 1958, gemerkt met de naam van Bob Nieuwenhuis, maten zijn 20 cm lang bij 22 cm hhog bij 10 diep.
ZZBS
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Leiderdorp, Les Pays-Bas |
Heure de début | 14-12-2017 à 11:46 |
Heure de fin | 28-12-2017 à 11:46 |
Le lot se trouve à | Leiderdorp, Les Pays-Bas |