Jan te Wierik - Lot de 3 sérigraphies
ARS Artigiana Deruta - Rare bol à offrandes aux motifs animaliers de 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Femme sur la terrasse
Piotr Konkel - Sérigraphie grand format
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Litho van Dick Elffers uit 1952. Titel: 't beste voor 1952. Afmeingen blad: H28 x b15 cm. Conditie: in goede staat. Linksonder zit een klein vouwtje in de hoek. Het werk is onder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. De tekst is ook met potloood geschreven.
De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-12-2017 à 16:40 |
Heure de fin | 5-1-2018 à 20:40 |