Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Een grote tekening met een voorstelling van een oude cowboy.
Gesigneerd, maar wij hebben de signatuur niet goed kunnen lezen en hebben helaas geen informatie over de kunstenaar (“NHonea”?).
Herkomst: Uit de nalatenschap van de op 2 juli 2015 overleden prof. dr. Bob Smalhout, anesthesioloog, hoogleraar, columnist in de Telegraaf en publicist.
De tekening is ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 62 x 77 cm. Beeld, 49 x 64 cm.
Conditie: De tekening is in zeer goede staat. De lijst heeft lichte slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Titel: “Cowboy”.
Kunstenaar: Onbekend.
Techniek: Krijttekening op papier.
Jaartal: Onbekend.
Afmetingen: Lijst, 62 x 77 cm. Beeld, 49 x 64 cm.
Ingelijst: Ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Herkomst: Uit de nalatenschap van de op 2 juli 2015 overleden prof. dr. Bob Smalhout, anesthesioloog, hoogleraar, columnist in de Telegraaf en publicist.
Conditie: De tekening is in zeer goede staat. De lijst heeft lichte slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Afhandeling:
LET OP:
-Het ingelijste werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur.
- Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat kan het werk alleen verzonden worden ZONDER lijst en glasplaat.
Eventueel kan het ingelijste werk verstuurd worden via de koeriersdienst van Kunstveiling.nl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro (aangetekende verzending via Postnl).
Wordt verzonden zonder lijst en glasplaat.
Naar België: 8,00 euro (bij verzending via KIALA) en 15,00 euro bij verzending via Postnl.
Wordt verzonden zonder lijst en glasplaat.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, aquarellen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, kunstboeken, affiches en andere kunst.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Amsterdam, Les Pays-Bas |
Envoi | En raison de sa taille ou de sa fragilité, il n'est pas possible d'envoyer cet article par courrier ordinaire. |
Garantie | |
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Kunstveiling en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Kunstveiling ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Oui, c'est possible |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-3-2017 à 18:17 |
Heure de fin | 31-3-2017 à 22:17 |