Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Een grote tekening met een voorstelling van een oude cowboy.
Gesigneerd, maar wij hebben de signatuur niet goed kunnen lezen en hebben helaas geen informatie over de kunstenaar (“NHonea”?).
Herkomst: Uit de nalatenschap van de op 2 juli 2015 overleden prof. dr. Bob Smalhout, anesthesioloog, hoogleraar, columnist in de Telegraaf en publicist.
De tekening is ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 62 x 77 cm. Beeld, 49 x 64 cm.
Conditie: De tekening is in zeer goede staat. De lijst heeft lichte slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Titel: “Cowboy”.
Kunstenaar: Onbekend.
Techniek: Krijttekening op papier.
Jaartal: Onbekend.
Afmetingen: Lijst, 62 x 77 cm. Beeld, 49 x 64 cm.
Ingelijst: Ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Herkomst: Uit de nalatenschap van de op 2 juli 2015 overleden prof. dr. Bob Smalhout, anesthesioloog, hoogleraar, columnist in de Telegraaf en publicist.
Conditie: De tekening is in zeer goede staat. De lijst heeft lichte slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Afhandeling:
LET OP:
-Het ingelijste werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur.
- Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat kan het werk alleen verzonden worden ZONDER lijst en glasplaat.
Eventueel kan het ingelijste werk verstuurd worden via de koeriersdienst van Kunstveiling.nl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro (aangetekende verzending via Postnl).
Wordt verzonden zonder lijst en glasplaat.
Naar België: 8,00 euro (bij verzending via KIALA) en 15,00 euro bij verzending via Postnl.
Wordt verzonden zonder lijst en glasplaat.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, aquarellen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, kunstboeken, affiches en andere kunst.
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 17-3-2017 om 18:17 |
Eindtijd | 31-3-2017 om 22:17 |