Willem den Ouden - 3 books, including a catalog raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Identity Promises Series)
Type of artwork | Painting |
Period | 1900 to 1944 |
Een grote tekening met een voorstelling van een oude cowboy.
Gesigneerd, maar wij hebben de signatuur niet goed kunnen lezen en hebben helaas geen informatie over de kunstenaar (“NHonea”?).
Herkomst: Uit de nalatenschap van de op 2 juli 2015 overleden prof. dr. Bob Smalhout, anesthesioloog, hoogleraar, columnist in de Telegraaf en publicist.
Afmetingen: Lijst, 62 x 77 cm. Beeld, 49 x 64 cm.
Conditie: De tekening is in zeer goede staat. De lijst heeft lichte slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Titel: “Cowboy”.
Kunstenaar: Onbekend.
Techniek: Krijttekening op papier.
Jaartal: Onbekend.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Afhandeling:
LET OP:
-Het ingelijste werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur.
Eventueel kan het ingelijste werk verstuurd worden via de koeriersdienst van Kunstveiling.nl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro (aangetekende verzending via Postnl).
Wordt verzonden zonder lijst en glasplaat.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Location | Amsterdam, The Netherlands |
Start time | 17-3-2017 at 18:17 |
End time | 31-3-2017 at 22:17 |