Joyce van Rijn - Gouache de 1974
Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Anthon Hoornweg - Statue en bronze d'une divinité égyptienne - 1987 - 18/20 - Signée
Anton Heyboer - "Bateau avec boussole" - Eau-forte sur papier Hahnemühle couleur - 53 x 40 cm.
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Collage |
Dimensions | 18.5 x 12.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 33 x 24 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
État | |
État | Bon |
Papier niet helemaal vlak zoals dikwijls het geval bij een collage. Papier is gemaakt van hout, en hout is een natuurproduct dat 'werkt', zeker wanneer het in aanraking komt met vocht (zoals lijm). | |
Expédition | |