Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1992 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 55 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 90 |
Prachtige, geometrisch abstracte compositie van Ted Felen. Zeefdruk op grijsgetint papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘92) en genummerd (60/90). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 55cm x 50cm (blad), 38cm x 35cm (beeld)
Black Friday is één van de
composities van de “Triptique triste”; een hommage aan zijn moeder. Het herinnert aan de vrijdag waarop zijn
moeder stierf. De gouden warmte is bijna
geheel verdwenen, wat overblijft is een zwart vlak.
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-8-2022 à 12:57 |
Heure de fin | 22-8-2022 à 20:09 |