5. Académie Beaux-Arts

Académie Beaux-Arts

Opgericht in 1803

Académie des Beaux-Arts de l'Institut de France

De Académie des Beaux-Arts kent haar naam sinds 1803 en is één van de vijf instituties van het Institut de France. De andere vier instituties zijn de Académie Française, Académie des Sciences, Académie des Inscriptions et Belles-Letters en de Académie des Sciences Morales et Politiques. De Académie des Beaux-Arts stamt af van de Franse royale academiën die in de zeventiende eeuw werden opgericht. De missie van de academie is om bij te dragen aan de bescherming, promotie en ontwikkeling van de artistieke erfenis van Frankrijk, terwijl er rekening wordt gehouden met de verschillende expressies.

Er worden 7 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Felix Labisse - Les malheurs de la fille prodigue kopen? Bied vanaf 100!
Felix Labisse - Les malheurs de la fille prodigueGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorAlexverkoopt
Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorAlexverkoopt
Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Jacques Boissieu - Man met kinderen in koeienstal kopen? Bied vanaf 200!
Jean Jacques Boissieu - Man met kinderen in koeienstalPrenten voor 1900
Geplaatst doorKampR
Jaartal1780
TechniekEts
Afmetingen26.0 cm x 34.6 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Felix Labisse - Lithographie kopen? Bied vanaf 60!
Felix Labisse - LithographieGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorDd47
Jaartal1980
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorDd47
Jaartal1980
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorDd47
Jaartal1980
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorDd47
Jaartal1980
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst