5. Arti Sacrum

Arti Sacrum

Arti Sacrum

Arti Sacrum is een kunstenaarsgenootschap in Rotterdam. Fuseerde in 1836 met Kunstgenootschap Hierdoor tot Hooger tot één schilderkundig genootschap.

Johannes Bosboom - Prinsenhof, Delft kopen? Bied vanaf 90!
Johannes Bosboom (1817-1891) Nederlands Prinsenhof, Delft
Techniek Ets
Afmetingen 24.8 x 18.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Jan van Vucht Tijssen - Oud boerderij landschappelijke voorstelling koeien verplaatsen over beek. kopen? Bied vanaf 500!
Jan van Vucht Tijssen (1884-1970) Nederlands Oud boerderij landschappelijke voorstelling koeien verplaatsen over beek.
Afmetingen 64 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500