5. Arti Sacrum

Arti Sacrum

Arti Sacrum

Arti Sacrum is een kunstenaarsgenootschap in Rotterdam. Fuseerde in 1836 met Kunstgenootschap Hierdoor tot Hooger tot één schilderkundig genootschap.

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Johannes Bosboom - Kerkinterieur kopen? Bied vanaf 375!
Johannes Bosboom - KerkinterieurTekening / Aquarel
Geplaatst doorh-g-art
Eindtijd 29-01-2023 om 20:50
Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
Afmetingen57.5 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst