5. Kunstkring Haarlem

Kunstkring Haarlem

Opgericht in 1903

Haarlemse Kunstkring

De Haarlemse kunstkring werd in 1903 opgericht uit onvrede over heersende klimaat binnen Kunst Zij Ons Doel. In 2009 hebben zeven Haarlemse schilders de Haarlemse Kunstkring nieuw leven ingeblazen.

Herman Kruyder - Stilleven met steengoed kruik kopen? Bied vanaf 600!
Herman Kruyder (1881-1935) Nederlands Stilleven met steengoed kruik
Afmetingen26 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 600