5. Centrale Kunstenaars Commissie

Centrale Kunstenaars Commissie

De Centrale Kunstenaars Commissie was een illegale landelijke organisatie die kunstenaars financieel steunde die geen lid waren geworden van de Kultuurkammer gedurende de Duitse bezetting.

Jan Wiegers - Berglandschap Waarschijnlijk Davos - provenance Stedelijjk museum Adam kopen? Bied vanaf 1875!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Berglandschap Waarschijnlijk Davos - provenance Stedelijjk museum Adam
TechniekGouache
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.875
Jan Wiegers - Gezicht op Capri, litho kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Gezicht op Capri, litho
TechniekLitho
Afmetingen38 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 175
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Berglandschap Zwitserland kopen? Bied vanaf 150!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Berglandschap Zwitserland
TechniekLitho
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150