Ien van Laanen (1956) Medea Luik 1
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 190 x 170 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
€ 500
Opgericht in 1985
In Nederland hebben illustratoren zich verenigd in de Nederlandse Vereniging voor Illustratoren (N.I.C.). Bij de oprichting heette deze vereniging de Nederlandse Illustratoren Club, vandaar de afkorting N.I.C. De club werd opgericht met als doel de onderlinge contacten tussen de illustratoren te bevorderen, maar heeft zich ontwikkeld tot een vereniging die de beroepsbelangen van de leden behartigt.
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 32.5 x 37.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 94 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 77 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 28 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |