Antje Veldstra (1954) Houtdruk, Titel, Cascade
Bied mee
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 68 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50