5. Z4

Z4

Z4

Z4 is een keramisch samenwerkingsverband tussen de vier leden. Z4 realiseert keramische coproducties waarin ruimte is voor de creatieve inbreng van de vier groepsleden. Z4 staat voor "4 zwammen", een verwijzing naar een oude Utrechtse pottenbakkerij die "de vier Paddestoelen" heette. De wisselwerking tussen pottenbakker, graficus en schilders leidt tot onverwacht mooie resultaten.

Gerard van Rooy - Fraaie - kleine oplage (25) - Ets "Dokkum" - 1972 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
Gerard van Rooy (1938-2006) Nederlands Fraaie - kleine oplage (25) - Ets "Dokkum" - 1972 - potloodgesigneerd
TechniekEts
Afmetingen18 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Anco van der Haar - Creo, litho kopen? Bied vanaf 65!
Anco van der Haar (1953) Nederlands Creo, litho
TechniekLitho
Afmetingen70 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Anco van der Haar - Acht hoofden, litho kopen? Bied vanaf 55!
Anco van der Haar (1953) Nederlands Acht hoofden, litho
TechniekLitho
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Gerard van Rooy - Ets: Kluwen - 1984 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard van Rooy (1938-2006) Nederlands Ets: Kluwen - 1984
TechniekEts
Afmetingen56.5 x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Gerard van Rooy - Ets: Fort 't Hemeltje - 1973 kopen? Bied vanaf 45!
Gerard van Rooy (1938-2006) Nederlands Ets: Fort 't Hemeltje - 1973
TechniekEts
Afmetingen17 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Gerard van Rooy - Ets: Ballen - 1987 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard van Rooy (1938-2006) Nederlands Ets: Ballen - 1987
TechniekEts
Afmetingen31.5 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55