Albert Mulder - Olieverf op doek, Landschap aan het water – Lijst, 60 x 70 cm. - Verkocht

Albert Mulder - Olieverf op doek, Landschap aan het water – Lijst, 60 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 20!

Albert Mulder - Olieverf op doek, Landschap aan het water – Lijst, 60 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 20!Albert Mulder - Olieverf op doek, Landschap aan het water – Lijst, 60 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 20!Albert Mulder - Olieverf op doek, Landschap aan het water – Lijst, 60 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 20!Albert Mulder - Olieverf op doek, Landschap aan het water – Lijst, 60 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 20!Albert Mulder - Olieverf op doek, Landschap aan het water – Lijst, 60 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 20!Albert Mulder - Olieverf op doek, Landschap aan het water – Lijst, 60 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 20!Albert Mulder - Olieverf op doek, Landschap aan het water – Lijst, 60 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 20!Albert Mulder - Olieverf op doek, Landschap aan het water – Lijst, 60 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 20!Albert Mulder - Olieverf op doek, Landschap aan het water – Lijst, 60 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 20!Albert Mulder - Olieverf op doek, Landschap aan het water – Lijst, 60 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 20!Albert Mulder - Olieverf op doek, Landschap aan het water – Lijst, 60 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 20!Albert Mulder - Olieverf op doek, Landschap aan het water – Lijst, 60 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 20!Albert Mulder - Olieverf op doek, Landschap aan het water – Lijst, 60 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 20!Albert Mulder - Olieverf op doek, Landschap aan het water – Lijst, 60 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 20!Albert Mulder - Olieverf op doek, Landschap aan het water – Lijst, 60 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 20!Albert Mulder - Olieverf op doek, Landschap aan het water – Lijst, 60 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 20!
  • Albert Mulder (1889-1987)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Een schilderij van de Nederlandse kunstenaar Albert Mulder (1889-1987).
    -Techniek: Olieverf op doek, opgespannen op een houten spieraam en ingelijst in een houten lijst met sierrand.
    -Gesigneerd rechtsonder.
    -Afmetingen: Lijst, 60 x 70 x 6 cm. Spieraam, 40 x 50 cm. Beeld, 39 x 49 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: In goede staat met ouderdomssporen en oppervlaktevuil. De lijst heeft slijtplekken en heeft beschadigingen aan de rand.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:
    Albert Berend Jans Mulder (Maastricht, 15 juli 1889 – Laren (NH), 7 november 1987), restaurator, wandschilder, schilderijenrestaurator, schilder en tekenaar.
    -Opleiding: Stadsteekeninstituut (Maastricht), Rijksnormaalschool voor Teekenonderwijzers (Amsterdam), Rijksakademie van beeldende kunsten (Amsterdam).
    Albert Mulder schilderde en aquarelleerde onder andere (bloem)stillevens, landschappen, naakten en portretten. Hij maakte verschillende studiereizen, onder andere naar Frankrijk, Spanje en Curaçao en kreeg drie keer de kunstprijs “Koninklijke subsidie voor vrije schilderkunst”.
    Een groot deel van zijn leven woonde en schilderde Albert Mulder in Naarden en in de latere jaren van zijn leven in Laren.
    Hij was lid van de kunstenaarsverenigingen ‘De Onafhankelijken’, ‘Vereeniging Sint Lucas’ (Amsterdam) en de ‘Vereeniging van Beeldende Kunstenaars Laren-Blaricum’.
    -Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 2, p. 80 ; Scharten 1996 , p. 98 ; Jacobs 1993.

    Afhandeling:
    -Het werk kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL.
    -Het werk kan naar België, Duitsland en Frankrijk verzonden worden via GLS.

    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 15,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 20,00 euro.

    Vragen? Klik op “Vraag de verkoper”.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In goede staat met ouderdomssporen en oppervlaktevuil. De lijst heeft slijtplekken en heeft beschadigingen aan de rand. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00

Albert Mulder (1889-1987)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3339 verkochte items
Alle items (22)
70 cm
60 cm
50 cm
40 cm