Bram Bogart - zonder titel

Bram Bogart - zonder titel kopen? Bied vanaf 650!
Bram Bogart - zonder titel kopen? Bied vanaf 650!Bram Bogart - zonder titel kopen? Bied vanaf 650!Bram Bogart - zonder titel kopen? Bied vanaf 650!Bram Bogart - zonder titel kopen? Bied vanaf 650!Bram Bogart - zonder titel kopen? Bied vanaf 650!Bram Bogart - zonder titel kopen? Bied vanaf 650!
  • Bram Bogart (1921-2012)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1980
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 82 x 65 cm (h x b)
Passe-partout 94 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 93/100
Dit werk is onderdeel van de CoBrA Special special.
Bram Bogart  kunstschilder - abstract expressionistisch - cobra

Ophalen op locatie