Brutalist Modernist ring echte parels zilver 925 maat 22 MCM - Verkocht

Brutalist Modernist ring echte parels zilver 925 maat 22 MCM kopen? Bied vanaf 65!
Sieraden

Brutalist Modernist ring echte parels zilver 925 maat 22 MCM kopen? Bied vanaf 65!Brutalist Modernist ring echte parels zilver 925 maat 22 MCM kopen? Bied vanaf 65!Brutalist Modernist ring echte parels zilver 925 maat 22 MCM kopen? Bied vanaf 65!Brutalist Modernist ring echte parels zilver 925 maat 22 MCM kopen? Bied vanaf 65!Brutalist Modernist ring echte parels zilver 925 maat 22 MCM kopen? Bied vanaf 65!Brutalist Modernist ring echte parels zilver 925 maat 22 MCM kopen? Bied vanaf 65!Brutalist Modernist ring echte parels zilver 925 maat 22 MCM kopen? Bied vanaf 65!
  • Sieraden
Type kunstwerk Sieraden
Techniek Zilver
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Afmetingen 2 x 2 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht 12 gram
Gemerkt Handgesigneerd
"Oester" ring met drie echte parels gezet in drie sterling zilveren Brutalist stijl oesterschelpen.

Vintage, MCM, 70er jaren.
Gemaakt in Schwäbisch Gmünd, Duitsland.
Maat: 22-22.5, zie foto 7.

Gemerkt: meesterteken HG en 925 voor sterling zilver, zie foto 2.
Doorsnede parels: 5 mm.
Gewicht: 12 gram.
Binnen Nederland € 10,85
Naar België € 14,90
Naar Duitsland € 14,90
Europese Unie € 14,90
Wereldwijd € 25,75

Sieraden

Alle sieraden (180)

Geplaatst door  Turquoise
Lid sinds 2025
3 verkochte items
Alle items (5)
2
2
3