Bilder Der Welt is een fotoboek met tekst - Genaamd Malerei des 20. Jahrhunderts. Samen gesteld door: Ptof.Dr.Maurizio Calvesi. Het boekwerk bevat 24 prachtige kleurenfoto's, voorzien van een tekst. Het boek is in goede staat. De tekst is in het Duits. Gezien mijn leeftijd -88 jaar- ben ik eea. aan het aanbieden, waaronder dit mooie boek =, om hiermee anderen te laten genieten.
Zeer Goed
Het boekwerk heeft enkele lichte beschadigingen aan de rug kaft kant.
Tot 2 kg.
€ 8,50
Naar België
€ 10,00
€ 10,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25