Diverse kunstenaars - Bilder der Welt

Diverse kunstenaars - Bilder der Welt kopen? Bied vanaf 30!
Diverse kunstenaars - Bilder der Welt kopen? Bied vanaf 30!Diverse kunstenaars - Bilder der Welt kopen? Bied vanaf 30!Diverse kunstenaars - Bilder der Welt kopen? Bied vanaf 30!Diverse kunstenaars - Bilder der Welt kopen? Bied vanaf 30!
  • Diverse kunstenaars
Type kunstwerk Kunstboeken
Jaartal 2000
Techniek Hardcover
Onderwerp Overig
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
Pagina's 53
Bilder Der Welt is een fotoboek met tekst - Genaamd Malerei des 20. Jahrhunderts.
Samen gesteld door: Ptof.Dr.Maurizio Calvesi. Het boekwerk bevat 24 prachtige kleurenfoto's,
voorzien van een tekst. Het boek is in goede staat.
De tekst is in het Duits.
Gezien mijn leeftijd -88 jaar- ben ik eea. aan het aanbieden, waaronder dit mooie boek =, om hiermee anderen te laten genieten.
Het boekwerk heeft enkele lichte beschadigingen aan de rug kaft kant.
Binnen Nederland € 8,50
Naar België € 10,00
Naar Duitsland € 10,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Diverse kunstenaars

Alle items van deze kunstenaar (44)

Geplaatst door  Maritonshuis
Lid sinds 2025
2 verkochte items
Alle items (1)
27 cm
37 cm