Frederik Hendrik Weissenbruch - bosgezicht met vrouw - Verkocht

Frederik Hendrik Weissenbruch - bosgezicht met vrouw kopen? Bied vanaf 25!
Prenten voor 1900

Frederik Hendrik Weissenbruch - bosgezicht met vrouw kopen? Bied vanaf 25!Frederik Hendrik Weissenbruch - bosgezicht met vrouw kopen? Bied vanaf 25!Frederik Hendrik Weissenbruch - bosgezicht met vrouw kopen? Bied vanaf 25!Frederik Hendrik Weissenbruch - bosgezicht met vrouw kopen? Bied vanaf 25!Frederik Hendrik Weissenbruch - bosgezicht met vrouw kopen? Bied vanaf 25!Frederik Hendrik Weissenbruch - bosgezicht met vrouw kopen? Bied vanaf 25!Frederik Hendrik Weissenbruch - bosgezicht met vrouw kopen? Bied vanaf 25!Frederik Hendrik Weissenbruch - bosgezicht met vrouw kopen? Bied vanaf 25!Frederik Hendrik Weissenbruch - bosgezicht met vrouw kopen? Bied vanaf 25!Frederik Hendrik Weissenbruch - bosgezicht met vrouw kopen? Bied vanaf 25!
  • Frederik Hendrik Weissenbruch (1828-1887)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Overig
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 23 x 16 cm (h x b)
Incl. lijst 35 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd

Bosgezicht van Frederik Hendrik Weissenbruch, met een zittende vrouw langs het bospad.
Lithografie van F.H. Wiessenbruch (rechtsonder vermeld).
Steendruk van P. Blommers, 'sHage (midden onder vermeld)
Linksonder in de plaat gesigneerd eb eronder vermeld: W. Roelofs, del.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00

Frederik Hendrik Weissenbruch (1828-1887)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Arica45
276 verkochte items
Alle items (43)
27.5 cm
35 cm
16 cm
23 cm