Geert Vrijdag - zonder titel maar met lijst! - Verkocht

Geert Vrijdag - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Geert Vrijdag - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!Geert Vrijdag - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
  • Geert Vrijdag (1943-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 65 cm (h x b)
Lijst67 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurrijkwerk van Geert Vrijdag met lijst.  Het werk is van zeer goede kwaliteit! Gesigneerd  door de kunstenaar.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Geert Vrijdag (1943-1999)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2743 verkochte items
Alle items van deze verkoper (458)
83 cm
67 cm
65 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 47,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 16:46
Eindtijd:18-01-2023 om 07:41
jrot
17 jan. / 22:52
€ 41