Harry van Kuyk - Zeefdruk uit de portfolio ‘Grafinu’ - Verkocht

Harry van Kuyk - Zeefdruk uit de portfolio ‘Grafinu’ kopen? Bied vanaf 45!
Harry van Kuyk - Zeefdruk uit de portfolio ‘Grafinu’ kopen? Bied vanaf 45!Harry van Kuyk - Zeefdruk uit de portfolio ‘Grafinu’ kopen? Bied vanaf 45!Harry van Kuyk - Zeefdruk uit de portfolio ‘Grafinu’ kopen? Bied vanaf 45!
  • Harry van Kuyk (1929-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 39 cm (h x b)
Lijst55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage17/250
Zeefdruk uit de portfolio Grafinu uit 1976. Genummerd met potlood 17/50 r.o.
Het titelblad van het portfolio is wel door de kunstenaar gesigneerd.
De zeefdruk zit in een prachtige zilverkleurige metalen lijst van 3 cm breed.

Harry van Kuyk (1929-2008)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
45 cm
55 cm
39 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-01-2023 om 13:26
Eindtijd:31-01-2023 om 20:59
Maters1944
29 jan. / 17:29
€ 45