Joel Moens de Hase - Disobey The Rules - Verkocht

Joel Moens de Hase - Disobey The Rules kopen? Bied vanaf 2000!
Fotografie

Joel Moens de Hase - Disobey The Rules kopen? Bied vanaf 2000!Joel Moens de Hase - Disobey The Rules kopen? Bied vanaf 2000!
  • Joel Moens de Hase (1959)
Type kunstwerk Fotografie
Jaartal 2015
Techniek Digitale Print
Ingelijst Dibond
Afmetingen 87 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1/8
Joel Moens de Hase - Disobey The Rules

Als u inzoomt ziet u dat de afbeelding opgebouwd is uit allemaal kleine foto's, kenmerkend voor het werk van  Moens de Hase.Fotomozaiek foto papier gemonteerd op aluminium
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zellik, België

Joel Moens de Hase (1959)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  AlexandreVD
Lid sinds 2024
1 verkochte items
Alle items (0)
115 cm
87 cm