Joop Kropff - Naakt

Joop Kropff - Naakt kopen? Bied vanaf 300!
Joop Kropff - Naakt kopen? Bied vanaf 300!Joop Kropff - Naakt kopen? Bied vanaf 300!
  • Joop Kropff (1892-1979)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 79 x 107 cm (h x b)
Incl. lijst 100 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Over de kunstenaar:
Joop Kropff werd geboren op 22 mei 1892 in Den Haag. Hij wordt gerekend tot de 'Nieuwe Haagse School'. Hij overleed op 5 september 1979 in Delft op 87-jarige leeftijd.

Over het werk:
Betreft een groot naakt op doek van Joop Kropff. Achterop staat de naam 'Joop Kropff'.
ConditieRedelijk
Het werk en de lijst zijn in een redelijke staat.