Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Braziliaans.
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 80 x 130 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 111 x 81.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 60 x 42 cm (h x b) |
Afmetingen | 130 x 390 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 76 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Marouflé |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 39 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 50 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Glas |
Afmetingen | 11 x 8 x 8.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1540 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 90 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 120 x 150 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |