3. items
  5. Land

Filipijnen Filipijnen

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Filipijns.

Diosdado Lorenzo - Filipijns expressionist - 1950 - olieverf - jongens op waterbuffel - gesigneer kopen? Bied vanaf 3200!
Diosdado Lorenzo (1906-1984) Filipijns Filipijns expressionist - 1950 - olieverf - jongens op waterbuffel - gesigneer
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.200