3. items
  5. Land

Syrië Syrië

Kunst uit Syrië – ontdek werken van Syrische kunstenaars

Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Syrië. Hier vindt u werken van Syrische kunstenaars die afkomstig zijn uit Syrië of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.

Kunst uit Syrië staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Syrië.

Bekijk het aanbod van Syrische kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!

Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:

Raed Selman - City view kopen? Bied vanaf 1000!
Raed Selman (1984) Syrisch City view
Techniek Acryl
Afmetingen 120 x 270 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.000
Direct kopen