Mandruzzato Murano - blokvaas - Verkocht

Mandruzzato Murano - blokvaas  kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Mandruzzato Murano - blokvaas  kopen? Bied vanaf 35!Mandruzzato Murano - blokvaas  kopen? Bied vanaf 35!Mandruzzato Murano - blokvaas  kopen? Bied vanaf 35!Mandruzzato Murano - blokvaas  kopen? Bied vanaf 35!Mandruzzato Murano - blokvaas  kopen? Bied vanaf 35!Mandruzzato Murano - blokvaas  kopen? Bied vanaf 35!Mandruzzato Murano - blokvaas  kopen? Bied vanaf 35!

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

tweede helft 20e eeuw, Italië

Mandruzzato Murano grijze facet geslepen blok vaas uitgevoerd in de sommerso techniek.

Mandruzzato Murano facet geslepen blokvaas uitgevoerd in de sommerso techniek met de kleur grijs, omsloten met helder glas.
Ontwerper: Flavio Poli
Uitvoering: Mandruzzato
Plaats: Murano
Land: Italië
Jaar: Ca 1970
Hoog: 16 cm.
Breedte/Diepte: 6 cm.
Gewicht: 700 gr.
Conditie: Uitstekend geen beschadigingen

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:05-06-2016 om 10:56
Eindtijd:12-06-2016 om 10:56
Adriaen
06 jun. / 23:23
€ 35