Max Nauta - unieke foto met Churchill-+-genumm/gesign. [plak]boek-+-diversen

Max Nauta - unieke foto met Churchill-+-genumm/gesign. [plak]boek-+-diversen kopen? Bied vanaf 150!
Max Nauta - unieke foto met Churchill-+-genumm/gesign. [plak]boek-+-diversen kopen? Bied vanaf 150!Max Nauta - unieke foto met Churchill-+-genumm/gesign. [plak]boek-+-diversen kopen? Bied vanaf 150!Max Nauta - unieke foto met Churchill-+-genumm/gesign. [plak]boek-+-diversen kopen? Bied vanaf 150!Max Nauta - unieke foto met Churchill-+-genumm/gesign. [plak]boek-+-diversen kopen? Bied vanaf 150!Max Nauta - unieke foto met Churchill-+-genumm/gesign. [plak]boek-+-diversen kopen? Bied vanaf 150!Max Nauta - unieke foto met Churchill-+-genumm/gesign. [plak]boek-+-diversen kopen? Bied vanaf 150!Max Nauta - unieke foto met Churchill-+-genumm/gesign. [plak]boek-+-diversen kopen? Bied vanaf 150!Max Nauta - unieke foto met Churchill-+-genumm/gesign. [plak]boek-+-diversen kopen? Bied vanaf 150!Max Nauta - unieke foto met Churchill-+-genumm/gesign. [plak]boek-+-diversen kopen? Bied vanaf 150!Max Nauta - unieke foto met Churchill-+-genumm/gesign. [plak]boek-+-diversen kopen? Bied vanaf 150!Max Nauta - unieke foto met Churchill-+-genumm/gesign. [plak]boek-+-diversen kopen? Bied vanaf 150!Max Nauta - unieke foto met Churchill-+-genumm/gesign. [plak]boek-+-diversen kopen? Bied vanaf 150!Max Nauta - unieke foto met Churchill-+-genumm/gesign. [plak]boek-+-diversen kopen? Bied vanaf 150!
  • Max Nauta (1896-1957)
TypeKunstboeken
Jaartal1949
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Nauta heeft Churchill geschilderd in 1955. Hiervan een unieke foto. 16x10 cm. In goede staat. Churchill heeft Nauta's boek in zijn hand.

Het boek is een luxe editie, gesigneerd en genummerd. Gewicht>2 kg.

Diverse krantenartikelen, 2 boekjes en een ansichtkaart gestuurd uit Londen ten tijde van Nauta's bezoek aldaar in 1954, voor het plaatsen van zijn gebrandschilderde ramen.

Dit hele boek is eigenlijk een plakboek geworden, eigendom van Mevr.Koster te Amsterdam, met wie Nauta een vriendschappelijke relatie had.
ConditieRedelijk
Boek en artikelen in gebruikte staat.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Starttijd7-10-2023 om 11:17
Eindtijd22-10-2023 om 10:00
Openingsbod € 150
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland