Mohamed Zouari - Medina - lithografie - Verkocht

Mohamed Zouari - Medina - lithografie kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Mohamed Zouari - Medina - lithografie kopen? Bied vanaf 65!Mohamed Zouari - Medina - lithografie kopen? Bied vanaf 65!Mohamed Zouari - Medina - lithografie kopen? Bied vanaf 65!Mohamed Zouari - Medina - lithografie kopen? Bied vanaf 65!Mohamed Zouari - Medina - lithografie kopen? Bied vanaf 65!Mohamed Zouari - Medina - lithografie kopen? Bied vanaf 65!Mohamed Zouari - Medina - lithografie kopen? Bied vanaf 65!Mohamed Zouari - Medina - lithografie kopen? Bied vanaf 65!
  • Mohamed Zouari (1953)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1995
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 27.5 x 27.5 cm (h x b)
Incl. lijst 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Mohamed Zouari (Tunesië 1953)

Medina.
Lithografie, met beschilderde houten lijst.
Afm totaal 46 x 46 cm, afm. litho 27,5 x 27,5 cm.
Onderin hand gesigneerd, en op achterkant, 1995.
Dit is oplage nr 65/100.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 38,80

Mohamed Zouari (1953)

Tunesisch Tunesisch

Geplaatst door  ffagott
469 verkochte items
Alle items (18)
46 cm
46 cm
27.5 cm
27.5 cm