Niek van Driel - Driehoeken in perspectief

Niek van Driel - Driehoeken in perspectief kopen? Bied vanaf 75!
Niek van Driel - Driehoeken in perspectief kopen? Bied vanaf 75!Niek van Driel - Driehoeken in perspectief kopen? Bied vanaf 75!Niek van Driel - Driehoeken in perspectief kopen? Bied vanaf 75!Niek van Driel - Driehoeken in perspectief kopen? Bied vanaf 75!Niek van Driel - Driehoeken in perspectief kopen? Bied vanaf 75!Niek van Driel - Driehoeken in perspectief kopen? Bied vanaf 75!
  • Niek van Driel (1954-2024)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1990
Techniek Pastel/Krijt
Stijl Minimalistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Conté op papier.
Rechtsonder gesigneerd .
Studies behorende bij een ruimtelijk werk.

Niek van Driel was een Rotterdamse beeldhouwer.
Zijn voornaamste onderzoek was ruimte en perspectief.

Tekeningen zijn door de tijd gevlekt en niet meer perfect. Zie foto’s.
Ze zijn wel gefixeerd.
ConditieRedelijk
Werk uit 1990 altijd in mappen bewaard
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Niek van Driel (1954-2024)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  AnitaSland
Lid sinds 2025
6 verkochte items
Alle items (3)
65 cm
50 cm