Niet of onleesbaar gesigneerd - Prent Rotterdam - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Prent Rotterdam kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Prent Rotterdam kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prent Rotterdam kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  buteijns
FA. (1)

Lid sinds 2019
7 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
StijlKlassiek
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen73 cm x 83 cm (h x b)
Lijst86 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Leuke prent van Rotterdam.

Redelijk. Wat verkleurd denk ik

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(52)
Geplaatst door  buteijns
FA. (1)

Lid sinds 2019
7 verkochte items
96 cm
86 cm
83 cm
73 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:06-03-2019 om 12:11
Eindtijd:14-03-2019 om 19:44
Biedingen (4)
buwalda
12 mrt. / 17:57
€ 25
froukjewattel
12 mrt. / 17:56
€ 20
buwalda
12 mrt. / 17:56
€ 15
froukjewattel
08 mrt. / 12:35
€ 10