Niet of onleesbaar gesigneerd - Raadvad broodsnijder naar ontwerp van Ove Larssen

Niet of onleesbaar gesigneerd - Raadvad broodsnijder naar ontwerp van Ove Larssen kopen? Bied vanaf 1!

Design

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Raadvad broodsnijder naar ontwerp van Ove Larssen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Raadvad broodsnijder naar ontwerp van Ove Larssen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Raadvad broodsnijder naar ontwerp van Ove Larssen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Raadvad broodsnijder naar ontwerp van Ove Larssen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kwakmania
FA. (5)

Lid sinds 2019
44 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeDesign
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen26 cm x 37 cm x 24 cm (h x b x d)
Gewicht3000 gram
GemerktGemerkt/Merksticker
Vintage oranje broodsnijder van hout en gietijzer afkomstig uit de fabriek Raadvad, ontworpen door Ove Larssen. Dit model komt uit de jaren '60/'70.

Conditie: goed, met sporen van ouderdom.

* Het bedrijf “Ginge-Raadvad” werd opgericht in 1758. De beroemde broodsnijmachine van Raadvad wordt al meer dan een eeuw geproduceerd, het iconische ontwerp is sinds 1939 vrijwel ongewijzigd.

Enige sporen van gebruik, werking in het hout (scheurtje)

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(28) Geplaatst door  Kwakmania
FA. (5)

Lid sinds 2019
44 verkochte items
37
26
24

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:19-01-2021 om 22:02
Eindtijd:31-01-2021 om 21:17

Biedingen (10):

Bodiehond
30 jan. / 11:04
€ 50
Marleen_Hermans
30 jan. / 11:04
€ 45
Bodiehond
29 jan. / 08:01
€ 40
leoniel
29 jan. / 08:01
€ 40
Bodiehond
28 jan. / 22:25
€ 35
Hanvank1
28 jan. / 22:25
€ 30
Hanvank1
22 jan. / 15:46
€ 15
pieterstuurt
22 jan. / 15:46
€ 10
pieterstuurt
20 jan. / 20:52
€ 3
Jaapnijs
20 jan. / 14:48
€ 1