| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 100 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 38.5 x 29.7 cm (h x b) |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 40 x 30.3 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 34 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 40 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 22 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1747 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 34 x 26 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 41 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 75 x 57 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 126 x 116 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 78 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 24 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 35 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Afmetingen | 8 x 8 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 30 x 26 cm (h x b) |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 10 x 13 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 10 x 8.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 50 x 50 x 0.3 cm (h x b x d) |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.67 x 1 cm (h x b) |
| Gewicht | 4.7 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Aluminium |
| Afmetingen | 46 x 17 x 15 cm (h x b x d) |
| Afmetingen | 15 x 18 x 18 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 30 x 20 x 0.3 cm (h x b x d) |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.29 x 0.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 3.5 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 37 x 46 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 18 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.23 x 0.35 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.8 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 20 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.38 x 0.38 cm (h x b) |
| Gewicht | 1.3 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.73 x 0.57 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.2 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 122 x 122 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 65.5 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 15 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aluminium |
| Afmetingen | 24 x 8 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1785 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 131 x 101 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 101 x 81 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 98 x 98 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 59.5 x 77 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 61 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 70 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 70 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 123 x 83 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 87 x 107 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 59.5 x 77 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 160 x 200 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | C-Print |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 104 x 83 cm (h x b) |