| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 50 x 78 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50.5 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 8 x 22 x 22 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 51.5 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Penseel (Inkt) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 72 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 55 x 23 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 34 x 74 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.86 x 1.2 cm (h x b) |
| Gewicht | 4 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 9 x 15.5 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 424 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 22 x 12 x 4.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 774 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Aluminium |
| Afmetingen | 9.5 x 9.5 x 1.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 112 x 112 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 51.5 x 40.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 86 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Afmetingen | 24 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1470 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 34.5 x 40.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 34.5 x 40.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 34.5 x 40.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 65 x 57.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 34 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 750 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 55 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 43 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 55 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 44 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 65 x 96 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Japans Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 31 x 31 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 28.5 x 22 cm (h x b) |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.38 x 0.82 cm (h x b) |
| Gewicht | 3.7 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.8 x 2 cm (h x b) |
| Gewicht | 7 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.63 x 1.1 cm (h x b) |
| Gewicht | 3.6 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 36 x 31 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 2 x 2 cm (h x b) |
| Gewicht | 5.6 g |
| Gesigneerd | Buitenlands keur |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 74 x 59 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 88 x 103 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 15 x 11 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 368 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | C-Print |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 148 x 102 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 70.5 x 85.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 58 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 50 x 0.25 cm (h x b) |
| Gewicht | 5 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 23.5 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 30 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 49 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 82 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 100.5 x 115.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |