3. items
  5. Nieuw aanbod

Nieuw aanbod

U vindt hier een overzicht van het meest recente aanbod op Kunstveiling. Alleen werken die voor het eerst zijn aangeboden worden in dit overzicht getoond. U kunt meebieden of een item favoriet maken om op een later tijdstip te bieden. Klikt u onderaan de pagina op “bekijk al het nieuwe aanbod” dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u het veilingaanbod zien inclusief heraanbiedingen, klik dan op “volledig aanbod”.

Er worden 2834 kunstwerken aangeboden
Peter de Rijcke - Bijzondere (want vroege 1976) kleine oplage (5 ex) ETS "Dagdromen" kopen? Bied vanaf 58!
Peter de Rijcke - Bijzondere (want vroege 1976) kleine oplage (5 ex) ETS "Dagdromen"Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorArtpointAmsterdam
Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jaap ter Haar - Bloemen kopen? Bied vanaf 1000!
Jaap ter Haar - BloemenTekening / Aquarel
Geplaatst doorschulpie
TechniekAquarel
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Guido Goedheer - ETS - Karel de Dwaze als Jongeling 4/4 - 082-B kopen? Bied vanaf 1!
Guido Goedheer - ETS - Karel de Dwaze als Jongeling 4/4 - 082-BGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
Jaartal1974
TechniekDroge Naald
Afmetingen55 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Brons (Onbekend) - Mozes met een stenen tafel Pax kopen? Bied vanaf 90!
Brons (Onbekend) - Mozes met een stenen tafel PaxBeeld / Object
Geplaatst doorliesko
TechniekBrons
Afmetingen15 cm x 4 cm x 3.5 cm (h x b x d)
Sander de Groot - Boomchirurg met kip (aka Torino) kopen? Bied vanaf 200!
Sander de Groot - Boomchirurg met kip (aka Torino)Schilderij
Geplaatst doorNL
Jaartal2020
Afmetingen28 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Sander de Groot - Pardonkinderen (aka Torino) kopen? Bied vanaf 220!
Sander de Groot - Pardonkinderen (aka Torino)Schilderij
Geplaatst doorNL
Jaartal2019
Afmetingen26 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Sander de Groot - Runaway lover (aka Torino) kopen? Bied vanaf 220!
Sander de Groot - Runaway lover (aka Torino)Schilderij
Geplaatst doorNL
Jaartal2022
Afmetingen30 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - diepdruk / aquatint - 'Porta 1879 11/18' - 004-B kopen? Bied vanaf 1!
Enric Adsera Riba - diepdruk / aquatint - 'Porta 1879 11/18' - 004-BGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
Jaartal1979
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - iggy, Herman's lievelingshond kopen? Bied vanaf 295!
Herman Brood - iggy, Herman's lievelingshondGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorheysterart
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 295!
Herman Brood - Moeder en kindGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorheysterart
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Johnny Meijer kopen? Bied vanaf 325!
Herman Brood - Johnny MeijerGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorheysterart
Afmetingen85 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Cellospeler kopen? Bied vanaf 325!
Herman Brood - CellospelerGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorheysterart
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Landschap du Soleil III (GEEN VERZENDKOSTEN) kopen? Bied vanaf 175!
Ronald Boonacker - Landschap du Soleil III (GEEN VERZENDKOSTEN)Schilderij
Geplaatst doorfamschippers
Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen38 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Landschap du Soleil V (GEEN VERZENDKOSTEN) kopen? Bied vanaf 175!
Ronald Boonacker - Landschap du Soleil V (GEEN VERZENDKOSTEN)Schilderij
Geplaatst doorfamschippers
Jaartal2021
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap (certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 90!
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap (certificaat van echtheid)Schilderij
Geplaatst doorfamschippers
Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen23 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Is. van Mens - STRAAT IN TUNIS kopen? Bied vanaf 100!
Is. van Mens - STRAAT IN TUNISGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst dooretsje
TechniekEts
Afmetingen20 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carine van Steen - Oneiros kopen? Bied vanaf 850!
Carine van Steen - OneirosBeeld / Object
Geplaatst doorliesko
Jaartal1996
TechniekBrons
Afmetingen23 cm x 27.5 cm x 8 cm (h x b x d)
Luc Verschuuren - Man met fastfood kopen? Bied vanaf 1000!
Luc Verschuuren - Man met fastfoodSchilderij
Geplaatst doorJeroenkringloop
Jaartal2012
TechniekAcryl
Afmetingen120 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim van Rompuy - Naieve schilderkunst kopen? Bied vanaf 150!
Wim van Rompuy - Naieve schilderkunstSchilderij
Geplaatst doorGudrunSevens
Jaartal1987
Afmetingen62 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henny Riemens - z.t. (kat en vis) kopen? Bied vanaf 300!
Henny Riemens - z.t. (kat en vis)Tekening / Aquarel
Geplaatst doorpanoramics
Jaartal1953
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen33 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ferdi Jansen - Voor Charles kopen? Bied vanaf 400!
Ferdi Jansen - Voor CharlesTekening / Aquarel
Geplaatst doorpanoramics
Jaartal1953
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dorothea Brähler-Kühnen - ETS DUINEN kopen? Bied vanaf 40!
Dorothea Brähler-Kühnen - ETS DUINENGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst dooretsje
Jaartal1973
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen27 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Hulscher - Litho/Steendruk, Titel: Bonjour Tristesse. kopen? Bied vanaf 45!
Frank Hulscher - Litho/Steendruk, Titel: Bonjour Tristesse.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorduif
Jaartal1997
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Grote zeefdruk: IJshockeyers kopen? Bied vanaf 375!
Herman Brood - Grote zeefdruk: IJshockeyersGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorduif
Afmetingen100 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geert Vrijdag - Kleurenzeefdruk ABSTRAKT II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!
Geert Vrijdag - Kleurenzeefdruk ABSTRAKT II Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHans1951
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geert Vrijdag - Kleurenzeefdruk ABSTRAKT II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Geert Vrijdag - Kleurenzeefdruk ABSTRAKT II HandgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHans1951
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorHans1951
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorHans1951
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Lengvenius - Kleurenzeefdruk BIRDS Handgesigneerd---GROOT!!! kopen? Bied vanaf 65!
Frank Lengvenius - Kleurenzeefdruk BIRDS Handgesigneerd---GROOT!!!Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHans1951
Afmetingen50 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Max Hermann Mahlmann - Zeldzame gesigneerde zeefdruk - 144/150 - 1974 kopen? Bied vanaf 225!
Max Hermann Mahlmann - Zeldzame gesigneerde zeefdruk - 144/150 - 1974Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorin2art
Jaartal1974
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Renato Natali - ETS LIVORNO Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 35!
Renato Natali - ETS LIVORNO Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHans1951
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk UNIQUE uit 1997 kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Kleurenzeefdruk UNIQUE uit 1997Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorHans1951
Jaartal1997
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Diem - Kleurenzeefdruk PAARDEN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!
Peter Diem - Kleurenzeefdruk PAARDEN Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jos Verwiel - Zeefdruk, Mandras kopen? Bied vanaf 35!
Jos Verwiel - Zeefdruk, MandrasGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties
Afmetingen84 cm x 77.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Wil Willemsen - Zeefdruk, Intermezzo kopen? Bied vanaf 50!
Wil Willemsen - Zeefdruk, IntermezzoGrafiek (handgesigneerd)
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Wil Willemsen - Zeefdruk, Conversation kopen? Bied vanaf 50!
Wil Willemsen - Zeefdruk, ConversationGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
Enric Adsera Riba - diepdruk/aquatint, gesigneerd - Zaandam - 23704 kopen? Bied vanaf 75!
Enric Adsera Riba - diepdruk/aquatint, gesigneerd - Zaandam - 23704Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Koster - Zeefdruk, Connexion kopen? Bied vanaf 60!
Theo Koster - Zeefdruk, ConnexionGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
Afmetingen50 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Theo de Feyter - 5-kleurensteendruk met gedicht - Zonder titel e.a. V/VI - 23710 kopen? Bied vanaf 65!
Theo de Feyter - 5-kleurensteendruk met gedicht - Zonder titel e.a. V/VI - 23710Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alice Pool - zeefdruk met goud inkt - Rozen 86/200 - 23701 kopen? Bied vanaf 75!
Alice Pool - zeefdruk met goud inkt - Rozen 86/200 - 23701Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maurice Kulsen - Foto, Fragments kopen? Bied vanaf 35!
Maurice Kulsen - Foto, FragmentsFotografie
TechniekDigitale Print
Afmetingen72.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gelbgoldring in 14 Karat mit Brillanten - ausgefallener Halbmemory kopen? Bied vanaf 1000!
Gelbgoldring in 14 Karat mit Brillanten - ausgefallener HalbmemorySieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen2.38 cm x 2.38 cm (h x b)
Gewicht5.73 g
GesigneerdDuits keur
Piet Lont - 4 kleuren houtsnede - Zonder titel e.a. V/VI - 23712 kopen? Bied vanaf 100!
Piet Lont - 4 kleuren houtsnede - Zonder titel e.a. V/VI - 23712Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
Jaartal1988
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Original Schaffrath Roségold Ring in 18 Karat mit Brillant kopen? Bied vanaf 1000!
Original Schaffrath Roségold Ring in 18 Karat mit BrillantSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen2.34 cm x 2.24 cm (h x b)
Gewicht4.54 g
GesigneerdDuits keur
Jochum Bakker - Zeefdruk, Don't put your head in kopen? Bied vanaf 35!
Jochum Bakker - Zeefdruk, Don't put your head inGrafiek (handgesigneerd)
Afmetingen39 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bicolor Ring in 18 Karat mit Brillanten kopen? Bied vanaf 800!
Bicolor Ring in 18 Karat mit BrillantenSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen2.8 cm x 2.1 cm (h x b)
Gewicht3.78 g
GesigneerdDuits keur
Niet of onleesbaar gesigneerd - J.C. van der Does, het model voor de schilderijen, vrolijk werk kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - J.C. van der Does, het model voor de schilderijen, vrolijk werkTekening / Aquarel
Geplaatst doorflokbluit
Jaartal1994
Afmetingen74 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lee Cole - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Lee Cole - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst (Groot)Schilderij
TechniekAcryl
Afmetingen72.5 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - beeldschoon, uniek object, raku-gestookt kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - beeldschoon, uniek object, raku-gestooktGlas / Keramiek
Geplaatst doorflokbluit
Afmetingen10.5 cm x 14 cm x 14 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd