3. items
  5. Nieuw aanbod

Nieuw aanbod

U vindt hier een overzicht van het meest recente aanbod op Kunstveiling. Alleen werken die voor het eerst zijn aangeboden worden in dit overzicht getoond. U kunt meebieden of een item favoriet maken om op een later tijdstip te bieden.

Elva Polyakova - Fietser in een lenteochtend kopen? Bied vanaf 200!
Elva Polyakova (1970) Pools Fietser in een lenteochtend
TechniekAcryl
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Arthur Bernard - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 20!
Arthur Bernard (1939) Nederlands Abstracte compositie
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Niet of onleesbaar gesigneerd - Spring bouquet kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Spring bouquet
TechniekAcryl
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
€ 10
Paul van Eeden - Bloemstilleven op tafel 1975 kopen? Bied vanaf 75!
Paul van Eeden (1907-1996) Nederlands Bloemstilleven op tafel 1975
TechniekAquarel
Afmetingen55 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Niet of onleesbaar gesigneerd - Voor anker. kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Voor anker.
Afmetingen39 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 10
Walasse Ting - Walasse Ting “2 Papegaaien” kopen? Bied vanaf 145!
Walasse Ting (1929-2010) Chinees Amerikaans Nederlands Walasse Ting “2 Papegaaien”
TechniekLitho
Afmetingen67 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 145
Corneille - " L' amour au Jour le Jour " kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch " L' amour au Jour le Jour "
Afmetingen57 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
Jose Herrera - lithografie kopen? Bied vanaf 380!
Jose Herrera (1943) Nederlands Spaans lithografie
TechniekLitho
Afmetingen48 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
€ 380
Jose Herrera - hedendaagse kunstenaar kopen? Bied vanaf 3350!
Jose Herrera (1943) Nederlands Spaans hedendaagse kunstenaar
Afmetingen73 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 3.350
Faience de Nevers - Bord Franse Revolutie 1791 kopen? Bied vanaf 125!
Faience de Nevers Frans Bord Franse Revolutie 1791
Afmetingen3 x 24 x 24 cm (h x b x d)
Gewicht440 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Meissen porzellan - Büste Meissen Friedrich II von Preußen Böttger Steinzeug Wolfgang Kronsbein kopen? Bied vanaf 3850!
Meissen porzellan (1708) Duits Büste Meissen Friedrich II von Preußen Böttger Steinzeug Wolfgang Kronsbein
Afmetingen37 x 18 x 25 cm (h x b x d)
Gewicht4000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 3.850
Bruno Delvigne - "Opkomende Zon in Landschap" kopen? Bied vanaf 25!
Bruno Delvigne (1948) Frans "Opkomende Zon in Landschap"
TechniekAcryl
Afmetingen35 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 25
1 bieding
Ad van Hassel - Tulpen VII kopen? Bied vanaf 100!
Ad van Hassel (1953) Nederlands Tulpen VII
Afmetingen58 x 58 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Piotr Konkel - The Gatekeeper kopen? Bied vanaf 100!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools The Gatekeeper
Afmetingen106 x 60 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 100
Lee Cole - 08-02-C kopen? Bied vanaf 50!
Lee Cole (1954) Nederlands Chinees 08-02-C
TechniekAcryl
Afmetingen55 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Paul de Lussanet - Liggend Naakt - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Liggend Naakt - Zeefdruk
Afmetingen37 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Stefanie Schneider - Running - original proefprint XXL 2015 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 259!
Stefanie Schneider (1968) Duits Running - original proefprint XXL 2015 - handgesigneerd
TechniekDigitale Print
Afmetingen80 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 259
Herman Brood - Valentijn met hart en bij kopen? Bied vanaf 300!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Valentijn met hart en bij
Afmetingen75 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Thomas Ruff - Interieur 1979 - Project 14 - handgesigneerde artcard in pptout kopen? Bied vanaf 89!
Thomas Ruff (1958) Duits Interieur 1979 - Project 14 - handgesigneerde artcard in pptout
TechniekOffset
Afmetingen14.5 x 10.5 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 89
Thomas Ruff - The Kiss - project Nudes ez 14 - 1999 handgesigneerde artcard in pptout kopen? Bied vanaf 89!
Thomas Ruff (1958) Duits The Kiss - project Nudes ez 14 - 1999 handgesigneerde artcard in pptout
TechniekOffset
€ 89
Aris Knikker - Boerderij kopen? Bied vanaf 150!
Aris Knikker (1887-1962) Nederlands Boerderij
Afmetingen49 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Afmetingen39 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Harry Lips - Carnaval kopen? Bied vanaf 400!
Harry Lips (1918-1979) Nederlands Carnaval
Afmetingen86 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Catrin Rothe - Red Tulips kopen? Bied vanaf 590!
Catrin Rothe (1965) Duits Red Tulips
Afmetingen90 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 590
Edmond Bellefroid - Portret kopen? Bied vanaf 80!
Edmond Bellefroid (1893-1971) Nederlands Portret
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen63 x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 80
1 bieding
Evangelos Koukouwitakis - Körper Serie 14 kopen? Bied vanaf 1500!
Evangelos Koukouwitakis (1956) Duits Grieks Body Series 14
TechniekDigitale Print
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
€ 1.500
Evangelos Koukouwitakis - Natura Morte Granatapfel kopen? Bied vanaf 700!
Evangelos Koukouwitakis (1956) Duits Grieks Natura Morte Granaatappel
TechniekDigitale Print
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
€ 700
Evangelos Koukouwitakis - Natura Morte kopen? Bied vanaf 1500!
Evangelos Koukouwitakis (1956) Duits Grieks Natura Morte
TechniekDigitale Print
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
€ 1.500
Eric-Jan Kremer - Ferrari mit Michael Schumacher 1997 kopen? Bied vanaf 250!
Eric-Jan Kremer (1963) Nederlands Ferrari met Michael Schumacher 1997
Afmetingen100 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Hub Boesten - Torrenierie -landschap kopen? Bied vanaf 35!
Hub Boesten (1937) Nederlands Torrenierie -landschap
TechniekAquarel
Afmetingen53 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 35
Catrin Rothe - Yellow Landscape kopen? Bied vanaf 590!
Catrin Rothe (1965) Duits Yellow Landscape
Afmetingen90 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 590
Villeroy en Boch - Jamaica kopen? Bied vanaf 20!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Jamaica
Afmetingen1 x 24 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 20
Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede kopen? Bied vanaf 159!
Carel Blazer (1911-1980) Nederlands Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen22 x 20 cm (h x b)
€ 159
Oliver Boberg - Ingelijste C print: Öffentlichter platz - 1999 kopen? Bied vanaf 199!
Oliver Boberg (1965) Duits Ingelijste C print: Öffentlichter platz - 1999
TechniekC-Print
Afmetingen41.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Firma Regout & Co - Amazone kopen? Bied vanaf 20!
Firma Regout & Co (1827-1899) Nederlands Amazone
Afmetingen1 x 24 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 20
Dogon - Kanaga Dogon masker (Mali) kopen? Bied vanaf 300!
Dogon Kanaga Dogon masker (Mali)
TechniekHout
Afmetingen110 x 50 x 30 cm (h x b x d)
€ 300
Johannes H. B. Koekkoek - "kust tafereel met figuren" - Olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 1995!
Johannes H. B. Koekkoek (1840-1912) Nederlands "kust tafereel met figuren" - Olieverf op paneel
Afmetingen39 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 1.995
Romain Malfliet - Doeninghe in Waasland kopen? Bied vanaf 50!
Romain Malfliet (1910-2006) Belgisch Doeninghe in Waasland
TechniekEts
Afmetingen51 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Filip Naudts - "The Rabbit", from the series 'Zoophilia'. (2013) kopen? Bied vanaf 200!
Filip Naudts (1968) Belgisch "The Rabbit", from the series 'Zoophilia'. (2013)
TechniekDigitale Print
Afmetingen45 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Andre Steiner - (1901-1978) Sensuele dame kopen? Bied vanaf 69!
Andre Steiner (1901-1978) Hongaars Frans (1901-1978) Sensuele dame
TechniekHandbewerkt
Afmetingen29.5 x 24 cm (h x b)
€ 69
Poen de Wijs - En Marian Nieuwpoort Litho kopen? Bied vanaf 120!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands En Marian Nieuwpoort Litho
TechniekLitho
Afmetingen72 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Poen de Wijs - En Marian Nieuwpoort litho kopen? Bied vanaf 150!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands En Marian Nieuwpoort litho
TechniekLitho
Afmetingen88 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Romain Malfliet - Het wonderbare Veldkapelleke kopen? Bied vanaf 50!
Romain Malfliet (1910-2006) Belgisch Het wonderbare Veldkapelleke
TechniekEts
Afmetingen55 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Moricz Goth - "Werkpaarden" - Houtskool op board kopen? Bied vanaf 195!
Moricz Goth (1873-1944) Hongaars Nederlands "Werkpaarden" - Houtskool op board
TechniekHoutskool
Afmetingen41 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 195
Bouke Ylstra - Naakte vrouwen voor symbolieke zuilen - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands Naakte vrouwen voor symbolieke zuilen - Ets
TechniekEts
Afmetingen24 x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Romain Malfliet - Rozengoed te Zaffelare kopen? Bied vanaf 50!
Romain Malfliet (1910-2006) Belgisch Rozengoed te Zaffelare
TechniekEts
Afmetingen33.2 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme kopen? Bied vanaf 50!
Romain Malfliet (1910-2006) Belgisch O.L.Vr. Kapelleke Hamme
TechniekEts
Afmetingen41.5 x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50