Klaas Gubbels (1934)
Groen Kopje
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 35 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |