Antje Veldstra - 'Als een veer zo licht' met lijstje kopen? Bied vanaf 35!
Antje Veldstra (1954) Nederlands 'Als een veer zo licht' met lijstje
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20.5 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Johan Tahon - Fanta Black kopen? Bied vanaf 450!
Johan Tahon (1965) Belgisch Fanta Black
Techniek Textiel
Afmetingen 160 x 235 x 0.5 cm (h x b x d)
€ 450
Direct kopen
Antje Veldstra - 'Opzoek naar azuriet' met lijstje kopen? Bied vanaf 35!
Antje Veldstra (1954) Nederlands 'Opzoek naar azuriet' met lijstje
Techniek Hout/Linosnede
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Hollie Witteveen - Zomeravond ingelijst schilderij prachtige staa kopen? Bied vanaf 50!
Hollie Witteveen (1948) Nederlands Zomeravond ingelijst schilderij prachtige staa
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 62 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Lolke van der Bij - Zwanen in landschap kopen? Bied vanaf 150!
Lolke van der Bij (1949) Nederlands Zwanen in landschap
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 63 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Jan Hendriks - untitled 12 18 kopen? Bied vanaf 600!
Jan Hendriks (1946) Nederlands untitled 12 18
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 50 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 6000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Jan Hendriks - untitled 25 25 kopen? Bied vanaf 400!
Jan Hendriks (1946) Nederlands untitled 25 25
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 20 x 20 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 6000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Jan Hendriks - untitled 25 23 kopen? Bied vanaf 400!
Jan Hendriks (1946) Nederlands untitled 25 23
Techniek Gemengde Techniek
Gewicht 6000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Peter Klashorst - Dynamic Red and Blue Abstract kopen? Bied vanaf 100!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Dynamic Red and Blue Abstract
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 29.7 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Ian Tyson - blue and silver (geometrisch abstract) kopen? Bied vanaf 95!
Ian Tyson (1933) Engels blue and silver (geometrisch abstract)
Techniek Litho
Afmetingen 40.5 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Jan Henderikse - Shredded dollar bills in tubes kopen? Bied vanaf 325!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Shredded dollar bills in tubes
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
JCJ VANDERHEYDEN - zonder titel II uitgebracht in 1960 door prent 190 kopen? Bied vanaf 225!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands zonder titel II uitgebracht in 1960 door prent 190
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Klaas Gubbels - met de hand ingekleurde grote zeefdruk (Aquarel) - 2002 kopen? Bied vanaf 595!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands met de hand ingekleurde grote zeefdruk (Aquarel) - 2002
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Vrouwenprofiel kopen? Bied vanaf 650!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Vrouwenprofiel
Techniek Overig
Afmetingen 29.8 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Direct kopen
Corneille - 3 kleurenlitho's op een blad: Entre vos levres pures - 1964 (unieke proefdruk!) kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 3 kleurenlitho's op een blad: Entre vos levres pures - 1964 (unieke proefdruk!)
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Rem Koolhaas - Zeefdruk: Ontwerp voor 'Project de Willemstoren', Rotterdam kopen? Bied vanaf 1250!
Rem Koolhaas (1944) Nederlands Zeefdruk: Ontwerp voor 'Project de Willemstoren', Rotterdam
Afmetingen 105 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ingelijste gemengde techniek op doek: "Volksbond" Rotterdam - 2021 kopen? Bied vanaf 2399!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste gemengde techniek op doek: "Volksbond" Rotterdam - 2021
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 33.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.399
Direct kopen
Antje Veldstra - 'Opzoek naar lichtheid' met lijstje kopen? Bied vanaf 35!
Antje Veldstra (1954) Nederlands 'Opzoek naar lichtheid' met lijstje
Techniek Hout/Linosnede
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Herman Brood - Billy the Kid met nieuwe lijst! kopen? Bied vanaf 525!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Billy the Kid met nieuwe lijst!
Afmetingen 83 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Direct kopen
Carel Willink - Ingelijste zeefdruk: De eeuwige schreeuw (Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 499!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Ingelijste zeefdruk: De eeuwige schreeuw (Nette lijst!)
Afmetingen 63 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Herman Brood - Boek met 4 cd's: My way - 2001 kopen? Bied vanaf 75!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Boek met 4 cd's: My way - 2001
Techniek Softcover
Afmetingen 25.5 x 14 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Rob Houdijk - Grachtgezicht Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!
Rob Houdijk (1950) Nederlands Grachtgezicht Amsterdam
Techniek Aquarel
Afmetingen 46 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Gerrit Neven - Groninger Graanvelden kopen? Bied vanaf 800!
Gerrit Neven (1939) Nederlands Groninger Graanvelden
Techniek Aquarel
Afmetingen 83 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
Kees Ypelaar - Grasland met geknotte essen, Spanje. kopen? Bied vanaf 50!
Kees Ypelaar (1955) Nederlands Grasland met geknotte essen, Spanje.
Techniek Acryl
Afmetingen 44 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Antieke gouden  Victoriaanse hanger met bloemenmotief en roosgeslepen diamant kopen? Bied vanaf 550!
Antieke gouden Victoriaanse hanger met bloemenmotief en roosgeslepen diamant
Techniek Goud
Afmetingen 3.2 x 2.8 cm (h x b)
Gewicht 4.7 g
Gesigneerd Buitenlands keur
€ 550
Direct kopen
Joop van Egmond - Scherpbier, Nieuwkerkse kreek (Zeeuws-Vlaanderen) kopen? Bied vanaf 275!
Joop van Egmond (1943-2018) Nederlands Scherpbier, Nieuwkerkse kreek (Zeeuws-Vlaanderen)
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Louis Looijschelder - It's still an illusion kopen? Bied vanaf 75!
Louis Looijschelder (1945) Nederlands It's still an illusion
Afmetingen 101 x 111 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Alfons Blomme - Landschap met bomen [ingelijst achter glas] kopen? Bied vanaf 75!
Alfons Blomme (1889-1979) Belgisch Landschap met bomen [ingelijst achter glas]
Afmetingen 48.5 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Daphne Jansen - Onbekend kopen? Bied vanaf 500!
Daphne Jansen (1960) Nederlands Onbekend
Techniek Acryl
Afmetingen 128 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 500
Direct kopen
Pleun Betist - Vrouw onder poort kopen? Bied vanaf 100!
Pleun Betist (1894-1971) Nederlands Vrouw onder poort
Techniek Acryl
Afmetingen 58 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Klaas Gubbels - grote ets/aquatint, met de hand bewerkt met aquarel: "Mijn model" - 1987 kopen? Bied vanaf 395!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands grote ets/aquatint, met de hand bewerkt met aquarel: "Mijn model" - 1987
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Emiel De Cooman - de nattendries kopen? Bied vanaf 40!
Emiel De Cooman (1922-2021) Belgisch de nattendries
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Marc Baumann - Uniek Olieverfschilderij gesigneerd, gedateerd en professioneel ingelijst kopen? Bied vanaf 119!
Marc Baumann (1921-2012) Frans Uniek Olieverfschilderij gesigneerd, gedateerd en professioneel ingelijst
Afmetingen 57 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 119
Direct kopen
Jan Radersma - Gemengde techniek op papier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Radersma (1948) Nederlands Gemengde techniek op papier - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 47 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jan Radersma - Zeefdruk: 'Zonder titel' (1990) kopen? Bied vanaf 70!
Jan Radersma (1948) Nederlands Zeefdruk: 'Zonder titel' (1990)
Afmetingen 69 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 47 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Miriam Slaats - Gemengde techniek op papier: 'Zonder Titel' (1988) kopen? Bied vanaf 95!
Miriam Slaats (1958) Nederlands Gemengde techniek op papier: 'Zonder Titel' (1988)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 111 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Teun Gijssen - Landschapje kopen? Bied vanaf 75!
Teun Gijssen (1910-2003) Nederlands Landschapje
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Brons (Onbekend) - Vrouwen in de wind kopen? Bied vanaf 40!
Brons (Onbekend) Vrouwen in de wind
Techniek Brons
Afmetingen 9 x 11 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 500 g
€ 40
Direct kopen
Medard Tytgat - Portret van een etende man kopen? Bied vanaf 125!
Medard Tytgat (1871-1948) Belgisch Portret van een etende man
Techniek Potlood
Afmetingen 38 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jean Ruiter - Foto: Human Intervention kopen? Bied vanaf 55!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto: Human Intervention
Techniek Digitale Print
Afmetingen 50.8 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Ru van Rossem - Wielrenners - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 75!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Wielrenners - gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 56.5 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Maryan - Ingelijste kleuren litho: 'Composition I' - 1957 kopen? Bied vanaf 295!
Maryan (1927-1977) Pools Amerikaans Ingelijste kleuren litho: 'Composition I' - 1957
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Jef Diederen - gesigneerde houtsnede prent 190 kopen? Bied vanaf 75!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands gesigneerde houtsnede prent 190
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 63 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 75
Direct kopen
Fred van der Wal (1942) Nederlands gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 29.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Hans Verschoor - Smoke face kopen? Bied vanaf 80!
Hans Verschoor (1947-2011) Nederlands Smoke face
Afmetingen 104 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Hans Verschoor - animals kopen? Bied vanaf 50!
Hans Verschoor (1947-2011) Nederlands animals
Afmetingen 114 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Onbekend - Art Deco Paneel niet gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!
Onbekend Art Deco Paneel niet gesigneerd
Techniek Hout
Afmetingen 53 x 22 x 1 cm (h x b x d)
€ 150
Direct kopen
Jorge Castillo - 2 vintage plia eetkamerstoelen van Castelli kopen? Bied vanaf 135!
Jorge Castillo (1933) Spaans 2 vintage plia eetkamerstoelen van Castelli
Afmetingen 75.1 x 46.9 x 50.8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 135
Direct kopen
Pierre jean Van de Ouderaa - Jonge vrouw kopen? Bied vanaf 340!
Pierre jean Van de Ouderaa (1841-1915) Belgisch Jonge vrouw
Afmetingen 74 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 340
Direct kopen