Rein Dool - City love

Rein Dool - City love kopen? Bied vanaf 20!
Rein Dool - City love kopen? Bied vanaf 20!Rein Dool - City love kopen? Bied vanaf 20!Rein Dool - City love kopen? Bied vanaf 20!
  • Rein Dool (1933)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1997
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100 exemplaren
Leuk zeefdruk van Rein Dool. Gesigneerd en genummerd. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorinchem of per aangetekende post. Ophalen is leuker dan drinken we gelijk koffie.

Kijk ook eens bij onze andere items van Galerie Rotor op Kunstveiling of bel ons om advies. Vaak kunnen meerdere items in één zending verzonden worden. Wilt u het werk laten inlijsten? Wij van Galerie Rotor in Gorinchem kunnen allerlei soorten inlijstingen voor u uitvoeren.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Rein Dool (1933)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
4596 verkochte items
Alle items (447)
28 cm
28 cm