William Malucu - Passion

William Malucu - Passion kopen? Bied vanaf 400!
William Malucu - Passion kopen? Bied vanaf 400!William Malucu - Passion kopen? Bied vanaf 400!William Malucu - Passion kopen? Bied vanaf 400!William Malucu - Passion kopen? Bied vanaf 400!William Malucu - Passion kopen? Bied vanaf 400!William Malucu - Passion kopen? Bied vanaf 400!William Malucu - Passion kopen? Bied vanaf 400!
  • William Malucu (1975)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Acryl
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 100 x 180 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Prachtig schilderij. Komt in verkoop wegens verhuizing. Twee kleine beschadigingen, maar deze zijn nauwelijks zichtbaar.
Het schilderij heeft twee kleine beschadigingen, maar deze vallen niet op. Verder ziet het schilderij er goed uit.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eersel, Nederland

William Malucu (1975)

Braziliaans Braziliaans Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  ingridvanhoof
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
180 cm
100 cm