1e keer aangeboden

Ferenc Gogos - handgesigneerde kleurenlitho | 'Vogelman' | 1995 kopen? Bied vanaf 150!
Ferenc Gogos (1936-2011) Nederlands handgesigneerde kleurenlitho | 'Vogelman' | 1995
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 150
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 285!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Zonder titel maar met lijst!
Afmetingen 66 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 285
Direct kopen
Nicolaas Pieneman - Portret van een meisje met handwerk kopen? Bied vanaf 250!
Nicolaas Pieneman (1880-1938) Nederlands Portret van een meisje met handwerk
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 84 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jan Wolkers - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Landschap' | 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Wolkers (1925-2007) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Landschap' | 1992
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Patricia Larsen - Abstract kopen? Bied vanaf 150!
Patricia Larsen Canadees Abstract
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Rinke Nijburg - Zeefdruk ‘Once in a blue moon’ kopen? Bied vanaf 75!
Rinke Nijburg (1964) Nederlands Zeefdruk ‘Once in a blue moon’
Afmetingen 29 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Roger Etienne - Huilende clown kopen? Bied vanaf 40!
Roger Etienne (1922-2002) Frans Amerikaans Huilende clown
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Roger Etienne - Matador kopen? Bied vanaf 40!
Roger Etienne (1922-2002) Frans Amerikaans Matador
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Gerhard Wendland - Original-Farblithographie von 1974 - handsigniert - probedruck - gerahmt kopen? Bied vanaf 65!
Gerhard Wendland (1910-1986) Duits Originele kleurenlithografie uit 1974 - handgesigneerd - proefdruk - ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 16.5 x 25.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Hubert Minnebo - Abstract 3 x kopen? Bied vanaf 125!
Hubert Minnebo (1940) Belgisch Abstract 3 x
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 24 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Paul Bodmer - Großer um 1920 - original Lithographie - junger Schüler - bleistift signiert kopen? Bied vanaf 29!
Paul Bodmer (1886-1983) Duits circa 1920 - originele lithografie - jong
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Henri Riviere - Le Crepuscule nr8 uit Aspects de la Nature kopen? Bied vanaf 350!
Henri Riviere (1884-1951) Frans Le Crepuscule nr8 uit Aspects de la Nature
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Richard Avedon - Inès Sastre – Pirelli-Kalender 1997 – New York – gerahmt kopen? Bied vanaf 190!
Richard Avedon (1923-2004) Amerikaans Inès Sastre - Pirelli Kalender 1997 - New York - Ingelijst
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 190
Direct kopen
Corrie Haverkort - Bali Fish Market kopen? Bied vanaf 250!
Corrie Haverkort Nederlands Bali Fish Market
Afmetingen 106 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Nicolaas Pieneman - Luie meid kopen? Bied vanaf 250!
Nicolaas Pieneman (1880-1938) Nederlands Luie meid
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 42 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Anneke Dijkhuis - Femme Fatale kopen? Bied vanaf 125!
Anneke Dijkhuis (1948) Nederlands Femme Fatale
Techniek Acryl
Afmetingen 35 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Nel Kluitman - Lugoggia in Tessin kopen? Bied vanaf 150!
Nel Kluitman (1906-1990) Nederlands Lugoggia in Tessin
Techniek Aquarel
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Hans Deuss - Het Koesteren / De oude schilder kopen? Bied vanaf 850!
Hans Deuss (1948) Nederlands Het Koesteren / De oude schilder
Afmetingen 65.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Jan Harm Weijns - Doorkijkje kopen? Bied vanaf 100!
Jan Harm Weijns (1864-1945) Nederlands Doorkijkje
Techniek Aquarel
Afmetingen 65 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jan van de Ven - Landschap met huis kopen? Bied vanaf 100!
Jan van de Ven (1909-1988) Nederlands Landschap met huis
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Albert Buikema - Winterse Alpenweide kopen? Bied vanaf 200!
Albert Buikema (1949-1994) Nederlands Winterse Alpenweide
Afmetingen 72 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Techniek Keramiek
Afmetingen 10.5 x 10.5 x 0.7 cm (h x b x d)
€ 54
Direct kopen
Frank van Hemert - Zeefdruk - Gesigneerd - Ingelijst - 38x37 cm - 1991 kopen? Bied vanaf 70!
Frank van Hemert (1956) Nederlands Zeefdruk - Gesigneerd - Ingelijst - 38x37 cm - 1991
Afmetingen 38 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Klaas Gubbels - Unieke handgekleurde lijnets | 'Alles Kan' (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 600!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Unieke handgekleurde lijnets | 'Alles Kan' (INGELIJST)
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Ronald Tolman - handgesigneerde kleurenets | 'Zonder titel' | 1995 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 120!
Ronald Tolman (1948) Nederlands handgesigneerde kleurenets | 'Zonder titel' | 1995 (INGELIJST)
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Jaap Wagemaker - Handdruk kopen? Bied vanaf 200!
Jaap Wagemaker (1906-1972) Nederlands Handdruk
Afmetingen 72 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Marinus Pieter Semeijn - Kerk te Loosduinen No 4 kopen? Bied vanaf 50!
Marinus Pieter Semeijn (1892-1978) Nederlands Kerk te Loosduinen No 4
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Piet Willems - " DE UiL " kopen? Bied vanaf 50!
Piet Willems (1941) Nederlands " DE UiL "
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 38 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Henk Thuss - Abstract dier kopen? Bied vanaf 30!
Henk Thuss (1941) Nederlands Abstract dier
Techniek Ets
Afmetingen 23 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Jitse Sikkema - Op weg kopen? Bied vanaf 499!
Jitse Sikkema (1943) Nederlands Op weg
Techniek Brons
Afmetingen 48 x 41 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht 4580 g
€ 499
Direct kopen
Jan Schoonhoven Jr. - 2010 R08 ST13 kopen? Bied vanaf 320!
Jan Schoonhoven Jr. (1975) Nederlands 2010 R08 ST13
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 34 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 320
Direct kopen
Wim Jurcka - Ballerina kopen? Bied vanaf 75!
Wim Jurcka (1905-1963) Nederlands Ballerina
Techniek Gouache
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Sebastiaan Theodorus Voorn Boers - Stilleven met fruit - Aquarel - 23x30 cm kopen? Bied vanaf 220!
Sebastiaan Theodorus Voorn Boers (1828-1893) Nederlands Stilleven met fruit - Aquarel - 23x30 cm
Techniek Aquarel
Afmetingen 37 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 220
Direct kopen
Frans van der Heide - Duivenhouder bij Sint Kruis kopen? Bied vanaf 200!
Frans van der Heide (1936) Nederlands Duivenhouder bij Sint Kruis
Techniek Aquarel
Afmetingen 52 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Pablo Picasso - Homage to Picasso - met kleurenlitho en 7 linosnedes kopen? Bied vanaf 125!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Homage to Picasso - met kleurenlitho en 7 linosnedes
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 125
Direct kopen
Karel van Seben - Omstreeks 1970 geschilderd post-impressionistisch olieverf "Zwitserland" kopen? Bied vanaf 43!
Karel van Seben (1893-1988) Nederlands Omstreeks 1970 geschilderd post-impressionistisch olieverf "Zwitserland"
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 43
Direct kopen
Erich Wichmann - abstractie kopen? Bied vanaf 125!
Erich Wichmann (1890-1929) Nederlands abstractie
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
18k gouden ring met topaas en briljant geslepen diamant tot. 0.26ct kopen? Bied vanaf 500!
18k gouden ring met topaas en briljant geslepen diamant tot. 0.26ct
Techniek Goud
Afmetingen 0.62 x 1.1 cm (h x b)
Gewicht 3.5 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 500
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Clemens Briels - Clemens Briels - Maskers en symbolen kopen? Bied vanaf 195!
Clemens Briels (1946) Nederlands Clemens Briels - Maskers en symbolen
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Charles Donker - Winterlandschap in Rhijnauwen kopen? Bied vanaf 120!
Charles Donker (1940) Nederlands Winterlandschap in Rhijnauwen
Techniek Ets
Afmetingen 26.9 x 36.1 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Clemens Briels - Clemens Briels - Twee gezichten kopen? Bied vanaf 195!
Clemens Briels (1946) Nederlands Clemens Briels - Twee gezichten
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Bernadette Leijdekkers - Bronzen beeldje kopen? Bied vanaf 75!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands Bronzen beeldje
Techniek Brons
Afmetingen 12.5 x 7.5 x 3.5 cm (h x b x d)
€ 75
Direct kopen
Brian Engris - Zwaar Bronzen Beeld kopen? Bied vanaf 250!
Brian Engris (1943) Australisch Zwaar Bronzen Beeld
Techniek Brons
Afmetingen 20 x 20 x 17 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Sarka Radova - Bronzen sculptuur jongen en meisje kopen? Bied vanaf 200!
Sarka Radova (1949) Tsjechisch Bronzen sculptuur jongen en meisje
Techniek Brons
Afmetingen 14 x 15 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Bernadette Leijdekkers - Bronzen Sculptuur kopen? Bied vanaf 200!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands Bronzen Sculptuur
Techniek Brons
Afmetingen 32 x 10 x 10 cm (h x b x d)
€ 200
Direct kopen
N.V. Keramische Industrie Fris - (melk)kan servies Jubilant ontwerp W.H. De Vries kopen? Bied vanaf 20!
N.V. Keramische Industrie Fris (1943-1969) Nederlands (melk)kan servies Jubilant ontwerp W.H. De Vries
Afmetingen 14.5 x 18 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 20
Direct kopen
Aris Knikker - Aris Knikker prachtig groot doek kopen? Bied vanaf 750!
Aris Knikker (1887-1962) Nederlands Aris Knikker prachtig groot doek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 87 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Sjef van der Voort - Liggend naaktmodel kopen? Bied vanaf 150!
Sjef van der Voort (1914-1990) Nederlands Liggend naaktmodel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Sjef van der Voort - Après la pose kopen? Bied vanaf 150!
Sjef van der Voort (1914-1990) Nederlands Après la pose
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 59 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen