| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 33.5 x 26.6 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Marouflé |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 62 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 81 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gouache |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 88 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 90 x 90 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 47 x 58 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 65 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 26 x 11 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 990 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 35 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1858 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 198 x 151 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 51 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 41 x 31 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 90 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 61 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 32 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | IJzer |
| Afmetingen | 90 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 24 x 3 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 725 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 62 x 44 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 16 x 15 x 21 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6500 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 35 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 97 x 88 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 75 x 64 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 54 x 94 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 28 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 20.5 x 20.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Textiel |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 85 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Offset |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 53 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 51 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 35.5 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 65 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 76 x 98.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 42 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 65.5 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 100 x 160 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 18 x 18 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Giclée |
| Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Textiel |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 76 x 96 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 7 x 16 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 45 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 32 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 63 x 83 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 83 x 64 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 51.5 x 71.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 34 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 31 x 31 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 46 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 64 x 68 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |