U vindt hier een overzicht van alle populaire items in de veiling. Dit zijn items die door veel bezoekers bekeken en gevolgd worden.
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 75 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 69 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 64 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 120 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 120 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 87 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gouache |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 65 x 85 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Heliogravure |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 32 x 23 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 120 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 32 x 23 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 90 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 85 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 77 x 107 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 42 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 105 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 100 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 53 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 71 x 71 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 82 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 47.5 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Carborundum |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 77 x 99 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 75 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 36 x 36 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.44 x 1.2 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.6 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 14 x 9 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1352 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 113 x 108 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 83 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 135 x 105 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Klei |
| Afmetingen | 30 x 15 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 65 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16 x 11 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.5 x 22 x 1 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 22.2 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 1 x 2.2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2.84 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 91.5 x 71 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 117 x 88.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 67 x 84 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 84 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Offset |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 42 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 70 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 785 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 121 x 83 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 52 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 100 x 75.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 11.5 x 18 x 18 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 36 x 29 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |